Kurzy a workshopy

Baví Vás fotit? Naše kurzy jsou určeny pro každého, kdo chce mít lepší fotografie nebo se dozvědět něco více o fotografování. Chcete se opravdu naučit fotit a poskočit od režimu auto a stylu pokus-omyl o kousek dál? Chtěli byste více porozumět termínům, jako je ISO, rychlost závěrky, nastavení clony či vyvážení bílé na Vaší zrcadlovce, bezzrcadlovce nebo pokročilém kompaktu, případně na foťáku v mobilu? Chcete se více seznámit s vaším foťákem a jeho nastavením? Rádi byste se ponořili do tajů správné kompozice, dověděli se, jak se vypořádat s rušivými prvky, seznámili se se základy focení, odhalili práci s různě dlouhými časy i se světlem? Využijte příležitosti si to vše nechat vysvětlit na našich kurzech, které jsou vhodné pro začínající i pokročilejší fotografy. 

Jak to všechno probíhá?
Po uhrazení objednávky dostanete veškeré informace a podklady ke kurzu nebo workshopu mailem. Na vlastním kurzu/workshopu si vysvětlíme vše, co je potřeba, v čem se chcete zlepšit a co vás bude zajímat. Po jeho skončení, kdo bude chtít, může poslat domácí úkol ke konzultaci. Bude se skládat z jednoho snímku, který se vám nejlépe povedl a z jednoho, se kterým byste potřebovali poradit. Výběr obou fotek necháme na vás. Každý účastník získá osvědčení o absolvování kurzu nebo workshopu.

 

Fotografický workshop Praha tajuplná 

Co všechno budete potřebovat?
Asi 4 h času, vhodné oblečení i obuv na vycházky městem, fotoaparát, nabitou fotobaterii (raději si s sebou přibalte i další náhradní nebo grip), karty s dostatečnou kapacitou (můžeme nafotit i více než 500 snímků), příp. stativ nebo monopod a hlavně – dobrou náladu!!
Cena: 1100 Kč (v ceně NEJSOU případné vstupy a občerstvení)
Trvání:  8:00 - 12:00
nebo    16:30 - 20:30 
Maximální počet účastníků je 5 na jeden kurz.

 

Jednodenní workshop Fotíme vodu

Co všechno budete potřebovat?
Workshop je celodenní a probíhá u vodopádů v Jizerských horách, proto nezapomeňte na vhodné oblečení i obuv do horské přírody, kde se počasí rychle mění, fotoaparát, stativ, nabitou fotobaterii (raději si s sebou přibalte i další náhradní nebo grip), karty s dostatečnou kapacitou (můžeme nafotit i více než 1000 snímků), filtry (není nutné) a hlavně – dobrou náladu!!
Cena: 2990 Kč . V ceně NENÍ doprava (lze individuálně domluvit) a občerstvení
Trvání:     9:00 – 17:00
Maximální počet účastníků je 5 na jeden kurz.

 

Fotografický workshop Portrét a figura v exteriéru

Co všechno budete potřebovat?
Asi 4 h času, vhodné je oblečení i obuv ve více variantách pro případné převlečení, fotoaparát, nabitou fotobaterii (raději si s sebou přibalte i další náhradní nebo grip), karty s dostatečnou kapacitou (můžeme nafotit i více než 500 snímků), stativ nebo monopod a hlavně – dobrou náladu!!
Cena: 1100 Kč (v ceně NEJSOU případné vstupy a občerstvení)
Trvání:  8:00 - 12:00
nebo    16:30 - 20:30 
Maximální počet účastníků je 5 na jeden kurz.